ExTra CaFe.77FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTra CaFe.77FoRuM

Her içeriği bulabildiğin bi yer var mı bildiğin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım)

YazarMesaj
ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek
Meslek : Öğrenci
İlgi Alanlarınız : serserilik
Takımınız : Fenerbahçe
Burcunuz : BALIK

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) Empty
MesajKonu: youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım)   youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) EmptyPtsi Mart 03, 2008 10:54 pm

Speedbit Video Accelerator (Youtube Hızlandırıcı) Kurulumu (Resimli Anlatım)

Artık youtubeda videolarınızı, rahatlıkla seyredebileceksiniz.Adsl hızınız ne olursa olsun hiç fark etmez.

(DAP) Download Accelerator Plus yapımcıları tarafından oluşturulmuş bu program youtube ve diğer popüler video sitelerinde buffer takımalarına son veriyor.
Program ücretsizdir ve kullanımı oldukça basittir.İstediğiniz internet tarayıcısından youtube'a girerek izleyebilirsiniz.
İsterseniz programda arama butonuna istediğiniz videonun adını yazarak, rahatlıkla istediğiniz videoya ulaşabilirsiniz.
Şimdi programın kurulumuna ve kullanımına geçelim.Daha rahat kullanabilmeniz resimli olarak anlatacağım.
Programımızın adı Speedbit Video Accelerator, programımızı aşağıdaki linke tıklayarak bilgisayarımıza indirelim.

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) 31088916vo8

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) 22273823oy5

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) 20145340ag2

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) 19535134zv6

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) 81501387ls9

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım) 60114232hm8

Bilgisayarımızı yeniden başlattıktan sonra başlığında Welcome to SpeedBit Video Accelerator Wizard yazan bir pencere açılıyor. Buradan next seçeneğine tıklayarak ilerliyoruz.
Bir güvenlik duvarının yüklenmesini bekliyoruz. İşlem bittikten sonra next seçeneğine tıklıyoruz. Aktivasyon sayfası açılıyor. İsterseniz 49.90 dolar ödeyerek programın tam sürümüne sahip olabilirsiniz.
Biz ücretsiz versiyonunu seçiyoruz. İleri yapıyoruz. Ve programımızı artık kullanabiliriz. Programın simgesi sağ alt köşede göründüğü sürece hiç bir işlem yapmadan, istediğiniz videoyu rahatlıkla seyredebilirsiziz.

http://www.extracafe.yetkin-forum.com

youtube videolarınızı hızlı izlemenizi sağlayan program (resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» RapidShareden program indirme yeni versiyon
» youtube video indirme