ExTra CaFe.77FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTra CaFe.77FoRuM

Her içeriği bulabildiğin bi yer var mı bildiğin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Küfürbaz savcı Youtube'a düştü

3 posters
YazarMesaj
montana
Adminisratör
Adminisratör
montana

Erkek
Meslek : Öğrenci
İlgi Alanlarınız : PC VE TIR
Takımınız : Galatasaray
Burcunuz : YAY

Küfürbaz savcı Youtube'a düştü Empty
MesajKonu: Küfürbaz savcı Youtube'a düştü   Küfürbaz savcı Youtube'a düştü EmptyC.tesi Mart 08, 2008 2:55 am

Cumhuriyet Savcısı SD'nin Başbakan Erdoğan'ın da aralarında bulunduğu devlet görevlilerine küfrettiği konuşması Youtube'da ortaya çıktı.

Ankara'daki Cumhuriyet savcılarından SD'nin 2006 yılının Mart, Nisan ve Mayıs aylarında önemli bir devlet kurumunda yaptığı konuşmaların kaydı olduğu iddia edilen konuşması Youtube'da yayınlandı. Savcı SD'ye ait olduğu öne sürülen ses kaydında, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Diyarbakır eski Valisi ve Başbakanlık Müsteşarı Efkan Ala hakkında çok ağır hakaretler ve küfürler bulunuyor.

BENİ DİYARBAKIR'A VERECEKLER Kİ...
Video paylaşım sitesi Youtube'daki kayıtta SD, “Hayır olacağı belliydi. Askerin dur demesi ile duruyordu, askerin müdahalesi ile duruyordu. Asker çekildi şimdi kenara değil mi? Emniyet için zül demektir. Sen ili koruyamıyorsun, bir ilin valilik binasını korumaktan acizsin” şeklinde ifadeleri yer alıyor. “Ben tavan yaptırmazsam bu olayları” şeklinde tehditvari cümlelerinin de yer aldığı kayıtta SD, “Beni oraya verecekler, bizim Hasan Şatırı da verecekler, üç ayda var ya Diyarbakır'ı mum gibi yapmazsam” diyor.

HSYK'YA AĞIR SUÇLAMA
Savcı “YÖK'ü harcadılar tek tek bitti yargıyı bitirdiler” diyerek Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu üyelerine de bazı suçlamalarda bulunuyor: “Şimdi bizim Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu üyeleri yeğenlerinin, çocuklarının işlerini bitirdiler, yeğenlerinin, kuzenlerinin işleri ile filan uğraşıyorlar. Kuzenlerinin çocuklarının işleri ile uğraşıyorlar. Onları iyi, etkin, aktif yerlere getirmeye uğraşıyorlar.”

DEVLET JANDARMA
Anayasa Mahkemesi, Yargıtay, Danıştay başkanlarının ancak maaş zammı konusunda bir araya geldiğini ileri süren savcı SD, “85 yıllık cumhuriyet tarihinde ilk defa Yargıtay'ın başında bir tane islamcı var.. Ben görevimi yaparım sizi haberdar ederim. Ben karşımda devlet göremi-yorum. Devlet bir sizi biliyorum, biraz MİT'i biliyorum, biraz Jandarma'yı biliyorum. İşinize gelirse..”

İNCELEME BAŞLATILDI
Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Youtube adlı internet sitesinde ses kayıtları yayınlanan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nda görevi S.D. ile ilgili inceleme başlatılması talimatını verdi.
Adalet Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanlığı da Bakan Şahin’in talimatı üzerine Savcı S.D’nin olduğu iddia edilen ses kayıtlarını incelemesi için bir müfettiş görevlendirdi. İncelemeyi yürüten müfettiş, inceleme sonrasında savcı S.D. ile ilgili soruşturma başlatılmasını talep edebilecek. Müfettiş aynı zamanda soruşturmaya yer olmadığı yönünde de görüş bildirebilecek. Savcı S.D.’nin söz konusu internet sitesinde yayınlanan ses kaydında eski Adalet Bakanı ve Müsteşarı hakkında hakaretlere varan sözlen kullandığı iddia edilmişti
Se[R]cO
Co-Admin
Se[R]cO

Erkek
İlgi Alanlarınız : TIR&OTOBÜS&MOTORLU ARAÇ VE PC DE GEZMEK
Takımınız : Beşiktaş
Burcunuz : AKREP

MesajKonu: Geri: Küfürbaz savcı Youtube'a düştü   Küfürbaz savcı Youtube'a düştü EmptyPtsi Mart 17, 2008 6:54 pm

eline sağlık saolll
ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek
Meslek : Öğrenci
İlgi Alanlarınız : serserilik
Takımınız : Fenerbahçe
Burcunuz : BALIK

MesajKonu: Geri: Küfürbaz savcı Youtube'a düştü   Küfürbaz savcı Youtube'a düştü EmptySalı Mart 18, 2008 4:31 pm

bide savcı olacak tühhh saol kanka haber için
http://www.extracafe.yetkin-forum.com

Küfürbaz savcı Youtube'a düştü
1 sayfadaki 1 sayfası