ExTra CaFe.77FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTra CaFe.77FoRuM

Her içeriği bulabildiğin bi yer var mı bildiğin

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cimbom Haber..

2 posters
YazarMesaj
ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek
Meslek : Öğrenci
İlgi Alanlarınız : serserilik
Takımınız : Fenerbahçe
Burcunuz : BALIK

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:38 pm

Cimbom Haber.. Headergalatasarayyg2

GALATASARAY'LA İLGİLİ HABERLERİ BURDA YAYINLAYALIM LÜTFEN!!!
ExTra CaFe FORUM Yönetimi

Cimbom Haber.. _spacer
G.Saray'a şok bir maç seyircisiz
Cimbom Haber.. 1C3E8C77B409F54495161B42b
Disiplin Kurulu, Bursaspor ve Ankaraspor maçındaki kötü tezahüratın faturasını kesti: G.Saray, G.Antep karşısına seyircisinden yoksun çıkacak

Aslan'a darbe

Beşiktaş-F.Bahçe derbisinin olduğu hafta puan farkıyla liderlik hesapları yapan G.Saray'a beklenmedik bir darbe Disiplin Kurulu'ndan geldi. Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) dün yaptığı toplantıda G.Saray- G.Antep maçının seyircisiz oynanmasına karar verdi. Kurul, Bursaspor ve Ankaraspor ile Ali Sami Yen'de oynanan maçlarda

sarı-kırmızılı taraftarın çirkin ve kötü tezahürat yapmasını gerekçe olarak gösterdi.

Yönetim Tahkim'e gidiyor
Yönetmeliğe göre çirkin ve kötü tezahürat aynı sezonda ikinci kez tekrarlanırsa bir maç seyircisiz oynama cezası veriliyor. G.Saray, pazar günü Gaziantepspor ile yapacağı karşılaşmaya seyircisiz çıkacak. Dün akşam saatlerinde şok haberi duyan G.Saray yönetimi itiraza hazırlanıyor. Dün ilk toplantısını yapan yeni yönetim, seyircisiz cezasının kaldırılması için Tahkim Kurulu'na başvurma kararı aldı.

En son [ExTra]*By_SİNC@NLI tarafından Perş. Mart 27, 2008 3:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.extracafe.yetkin-forum.com
ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:39 pm

Cimbom Haber.. 4112B7D4351BBF4EB31170CFbCimbom Haber.. 1_pix_beyaz
Cimbom Haber.. 1_pix_beyaz
Cimbom Haber.. _spacer
Nonda'ya ceza yolda

Hakan Şükür'ü kastederek "Maç günü sakat olduğunu söyleyenler bir gün sonra idmanda boy gösteriyor" şeklinde açıklama yapması ve yedek kalmaktan duyduğu rahatsızlığı dile getirmesi Nonda'nın başına iş açtı. Yönetimin golcü oyuncuya açıklamaları nedeniyle 5 bin dolar para cezası keseceği ifade edildi.
ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:40 pm

Cimbom Haber.. FBA99ECF8B758542903122DEbCimbom Haber.. 1_pix_beyaz
Cimbom Haber.. 1_pix_beyaz
Cimbom Haber.. _spacer
Kalli gelecek sezon yok!

Polat'ın gelecek sezon alt yapıyı emanet etmeyi düşündüğü Kalli, sezon sonunda Galatasaray'dan ayrılacak. Polat ve yöneticilerle bir değerlendirme toplantısı yapan Alman hocanın, Galatasaray'a teknik direktör olarak geldiğini ve teknik direktör olarak bırakmak istediğini söylediği belirtildi. Sağlık sorunlarını mazeret gösteren Kalli'nin kalmak istememesinin

ardından yönetim, hoca arayışlarına hız verdi.
ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:41 pm

Devir teslim cuma günü

Galatasaray kulübü yönetiminde devir teslim töreni cuma günü yapılacak. Mecidiyeköy'deki kulüp merkezinde saat 14.00'te gerçekleştirilecek toplantıda Canaydın, başkanlık görevini Polat ve yönetimine devredecek.

ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:41 pm

Cimbom Haber.. _spacer
G.Saray'ın kalan maçları

60 Puan
* G.Antep
* G.Birliği (D)
* Trabzon
* İstanbul BŞB (D)
* F.Bahçe
* Sivas (D)
* OFTAŞ

ExTra
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin
ExTra

Erkek

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyÇarş. Mart 26, 2008 6:42 pm

Barusso da şaştı bu işe

Devre arasında transfer edilen Barusso, yedek kalmasının şokunu yaşıyor. Milli maç için ülkesine giden Ganalı futbolcu, "Elimden geleni yapıyorum ancak bir türlü forma şansı bulamıyorum. Çok şaşkınım" diye konuştu.

montana
Adminisratör
Adminisratör
montana

Erkek
İlgi Alanlarınız : PC VE TIR
Takımınız : Galatasaray
Burcunuz : YAY

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 5:31 pm

Galatasaray Kulübü tarafından taraftarlara yönelik olarak hazırlanan ve sarı-kırmızılı kulüple özdeşleşmiş tezahüratların da yer aldığı müzik albümü satışa sunuldu.

Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Artvizyon tarafından Ufuk Işıklar prodüktörlüğünde hazırlanan ve ''Çıldırın Çıldırın'' adını taşıyan albümün, GS Store'lar ile müzik marketlerde satışa çıkarıldığı kaydedildi.

Albümde, Galatasaray ile özdeşleşen parçaların da yer aldığı 12 şarkı bulunuyor.
montana
Adminisratör
Adminisratör
montana

Erkek
İlgi Alanlarınız : PC VE TIR
Takımınız : Galatasaray
Burcunuz : YAY

Cimbom Haber.. Empty
MesajKonu: Geri: Cimbom Haber..   Cimbom Haber.. EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 5:33 pm

Cimbom Haber.. 44287_1_080508153835

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan ve bazı yöneticiler, Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen'i makamında ziyaret etti.

Başkan Polat ile birlikte 2. Başkan ve Hukuk İşleri Sorumlusu Mehmet Helvacı ile yöneticiler Ali Haşhaş, Adil Emecan, Faruk Bil, Sinan Kılıç ve Metin Karakaya da ziyarette hazır bulundular.

Başkan Polat, görüşme öncesinde yaptığı sohbette Erzen'in, ''Şampiyonluk geldi diyebiliriz, herhalde'' demesi üzerine, ''Top dikdörtgen olsaydı, 'şampiyon oluruz' derdim. Ancak top yuvarlaktır ve son düdük çalmadan 'şampiyonuz' diyemem'' ifadesini kullandı.

Belediyeye gelmeden önce futbolcularla toplantı yaptığını anlatan Adnan Polat, ''Bu görüşlerimi futbolculara da aktardım. Oyuncularıma, maçın bitiş düdüğü çalmadan hiç birinin şampiyon olduğumuzu düşünmemesini istedim'' dedi.

Erzen'in, ''Yine 20.45'de şampiyonuz'' demesi üzerine de Polat, ''Bu kez 5 dakika uzatma olur, herhalde'' diye espri yaptı.

-''ÇOK ÖNEMLİ BİR HAFTADAYIZ''-

Başkan Polat, son 5-6 haftada bir hayli yoğun dönem geçirdiklerini belirtirken, hocanın istifa etmesi nedeniyle Florya'ya çok sık gidip gelmek zorunda kaldıklarını, ancak bundan şikayetçi olmadıklarını söyledi.

Bu hafta futbol ve basketbolda çok önemli bir hafta geçireceklerini dile getiren Adnan Polat, ''Ben de temenni ediyorum ki, cumartesi günü güzel bir futbol ve netice ile Galatasaray şampiyonluğu kazanır ve kutlarız. Bu arada futbolun yanı sıra, bayan basketbol takımımız finalde Fenerbahçe ile yarışıyor, erkek basketbol takımı da play-off'da mücadele ediyor. Hepsinde başarılı olmayı hedefliyoruz'' diye konuştu.

Başkan Polat, ziyarette yaptığı konuşmada ise Ateş Ünal Erzen ile geçmişte Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu'nda birlikte görev yaptıklarını belirterek, şunları söyledi:

''Kendisiyle çok uzun yıllardır birlikteliğimiz var. Galatasaray'ın Florya Tesisleri, Bakırköy Belediyesi sınırları içinde. Genel olarak Galatasaray tesislerinin bulunduğu ilçelerin belediye başkanlarına nezaket ziyareti yapıyoruz. Kendisinden görev yapacağımız bu iki dönemde bize desteklerini sürdürmesini istiyoruz.''

Belediye Başkanı Ateş Ünaz Erzen ise çok mutlu bir gün yaşadığını dile getirerek, ''Adnan Polat uzun yıllar Galatasaray'a hizmet etti. En sonunda başkan olarak hakkıyla göreve geldi. Yönetim olarak çok başarılı olacaklar. Gelir gelmez etkisini gösterdiler ve biz de medyada yazdığı gibi Galatasaray için 'Şampiyo' diyebiliriz'' ifadesini kullandı.

Galatasaray'ın sadece futbolda değil, engelliler basketbolunda da başarılı olduğuna dikkat çeken başkan Erzen, bu branşta gelen Avrupa şampiyonluğunun, futboldaki başarıdan belki de daha önemli olduğunu vurguladı.

Galatasaray'ın Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile güzel bir karşılaşma oynayacağını dile getiren Ateş Ünal Erzen, ''Ondan sonra da silahları ateşlemeden güzel bir eğlence olsun'' dedi.

Başkan Erzen, Galatasaray Kulübü'nün Florya'da bazı yeni projelerinin oluşacağını düşündüğünü kaydederek, ''Ancak kulüplerin yönetimlerinin 2 senelik görev süreleri çok az. Benim önerim tüzük tadili ile 3-4 seneye çıkarmak lazım. Florya'da yapılacak bir proje en az 3 sene sürer'' derken, Adnan Polat da başkanın bu görüşlerine destek verdiğini dile getirdi.

Başkan Polat, ziyarette Ateş Ünal Erzen'e sadece kolleksiyoncularda bulunan ve 2 bin adet bastırılan kulübün 100. yıl parasını hediye etti.

Cimbom Haber..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-